Extreme Professional Fitness Equipment - K-Sport

wybierz język: en pl

Polecane produkty

Blog

Domowa siłownia – co kupić na początek?

Trening na siłowni ma wiele zalet, ale nie jest to aktywność dla każdego. Nawet jeśli odpowiada nam charakter ćwiczeń, wiele osób narzeka na kiepskie wyposażenie dostępnych w okolicy siłowni, bądź na ich brak. Część osób nie ma wystarczająco dużo czasu, aby dojechać na siłownię, a innych stresuje obecność innych ćwiczących. Alternatywą dla profesjonalnych klubów sportowych(..)

Opublikowano: 13/07/2018 przez: K-Sport

Rodzaje worków treningowych

Wiele osób jest przekonanych, że trening na worku treningowym jest zarezerwowany dla osób ćwiczących sporty walki. Okazuje się jednak, że jest to dość uniwersalny sprzęt treningowy, który pomaga budować formę.  Trening z wykorzystaniem worka pomaga spalić tkankę tłuszczową, ale również doskonale rozładowuje emocje. Na rynku dostępnych jest wiele opcji worków bokserskich, dlatego warto dobrze przemyśleć(..)

Opublikowano: 06/07/2018 przez: K-Sport

Przysiady ze sztangą – prawidłowa technika oraz korzyści

Przysiady ze sztangą to ćwiczenie wykonywane przez większość osób trenujących siłowo, niestety spora grupa osób wykonuje je nieprawidłowo. Skutkuje to mizernymi efektami treningowymi, a nierzadko także kontuzjami. W artykule tym przedstawimy jak dojść do perfekcji w kwestii przysiadów. Przedstawimy od jakich ćwiczeń należy zacząć na początku i jak modyfikować treningi. Dodatkowo opiszemy jak przygotować się(..)

Opublikowano: 18/06/2018 przez: K-Sport

Jak dobrze uderzać w worek treningowy?

Aktualny polski rekord w długości uderzenia w worek treningowy wynosi 15 godzin. Dokonała tego grupa sportowców, którzy boksowali w formie sztafety. Najdłuższa seria uderzenia przez jednego sportowca wynosiła aż 75 min! Na szczęście zwykły trening na worku nie trwa aż tak długo, a mimo to przynosi znakomite efekty. Na jakie rezultaty możemy liczyć i jak(..)

Opublikowano: 16/06/2018 przez: K-Sport