Extreme Professional Fitness Equipment - K-Sport

wybierz język: en pl

Polecane produkty

Blog

Naturalne spalacze tłuszczu

Coraz bardziej popularne stają się zdrowe nawyki żywieniowe. Zdrowa żywność połączona z ruchem to skuteczny sposób na pozbycie się tłuszczów. Poniżej przedstawiono kilka naturalnych spalaczy tłuszczów, które powinny pomóc w walce z niechcianymi kilogramami. Pieprz Cayenne Jego czynną substancją jest kapsaicyna, która odpowiada za wyrazisty smak. Jej konsumpcja odpowiada za wzrost termogenezy organizmu, co podwyższa(..)

Opublikowano: 14/02/2018 przez: K-Sport

Motywacja – czym jest i skąd się bierze?

Motywacja pomaga nam zacząć swoją przygodę z siłownią, ale także pozostać w niej dłużej, niżeli jeden czy dwa miesiące. W tym artykule opisano czym jest motywacja, jak ją zdobyć, a także gdzie jej szukać. Czym jest motywacja? Ciężko opisać motywację w kilku słowach, dla każdego z nas jest to coś innego, dla jednego będzie to(..)

Opublikowano: 08/02/2018 przez: K-Sport

Odpowiednie nawodnienie organizmu

Woda, to ponad połowa masy naszego ciała, która jest odpowiedzialna za wszystkie procesy fizjologiczne. Dlatego ważne jest, aby zawsze dbać o jej odpowiedni poziom, zwłaszcza przy intensywnych treningach siłowych. Odczucie pragnienia zaczyna się przy około 2% odwodnienia organizmu, a 5% odwodnienia zmniejsza naszą wydajność fizyczną o prawie 30%. Jak dbać o odpowiednie nawodnienie? Najlepszym wyborem(..)

Opublikowano: 26/01/2018 przez: K-Sport

Street Workout – podciąganie na drążku

Jeżeli znudziło Ci się wychodzenie na siłownię, szkoda Ci czasu na dojazdy, to warto bliżej przyjrzeć się Street Workout’owi. Do tego typu treningu wystarczy zwykły trzepak lub drążek na podwórku, aby znacznie poprawić swoją kondycję oraz sprawność fizyczną. Podciąganie na drążku oraz podstawowe ćwiczenia Wydaje się, że w zwykłym podciągnięciu na drążku nie ma nic(..)

Opublikowano: 23/01/2018 przez: K-Sport