Extreme Professional Fitness Equipment - K-Sport

wybierz język: en pl

Polecane produkty

Blog

Piłka bosu – zaangażuj całe ciało

Ćwiczysz już od dłuższego czasu i myślisz, że Twoje ciało jest silne i potrafisz utrzymać równowagę? Dobrym testem dla Twoich umiejętności może być trening na bosu. Czym jest ten dziwnie wyglądający sprzęt treningowy i czym się charakteryzuje? Na jakie korzyści z treningu możesz liczyć? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule, a w kolejnym przedstawimy(..)

Opublikowano: 12/12/2017 przez: K-Sport

Obciążniki na ręce i nogi – co należy o nich wiedzieć?

Dla osób aktywnych fizycznie, każdy sposób na urozmaicenie treningu jest dobry. Jeśli na dodatek może on pozytywnie wpłynąć na efekty treningowe to jest to rozwiązanie idealne. Naszą propozycją są obciążniki na nogi i ręce, które sprawdzą się w przypadku większości ćwiczeń wzmacniających. W jakich konkretnie ćwiczeniach się sprawdzą, jakich błędów unikać i jakie wybrać? Zapraszamy(..)

Opublikowano: 07/12/2017 przez: K-Sport

Przetrenowanie – skutek zbyt intensywnych treningów

Osoby intensywnie trenujące, niezależnie od tego czy są to treningi na siłowni, czy trening siłowy w domu często narażone są na przetrenowanie. Wiele osób dąży za wszelką cenę do osiągnięcia założonych rezultatów, ćwicząc ponad możliwości organizmu. Nie jest to jednak najlepsza droga. Jak objawia się przetrenowanie i czym może skutkować? W artykule przedstawiamy najważniejsze informacje(..)

Opublikowano: 23/11/2017 przez: K-Sport

Tabata – intensywny trening interwałowy

Tabata to trening, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Ćwiczących przekonuje krótki czas trwania treningów oraz wspaniałe rezultaty. Na czym dokładnie polega ten niezwykle intensywny wysiłek i jakie korzyści daje oraz czy na pewno jest dobrą opcją treningową także dla początkujących? Na czym polega tabata? Tabata to rodzaj treningu interwałowego o dużej intensywności. Formuła(..)

Opublikowano: 20/11/2017 przez: K-Sport