Extreme Professional Fitness Equipment - K-Sport

wybierz język: en pl

Polecane produkty

Blog

Trening na skakance – jakie daje efekty?

Skakanka często kojarzy nam się z dzieciństwem, ponieważ dla wielu była ulubioną zabawką. Okazuje się, że ten niepozorny, dostępny w każdym sklepie sportowym sprzęt, może być świetną propozycją dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i dla tych którzy trenują od dłuższego czasu. Na jakie efekty można liczyć i jak prawidłowo skakać na(..)

Opublikowano: 26/03/2018 przez: K-Sport

4 FIT gadżety dla osób aktywnych sportowo

W każdej dziedzinie życia stale poszukujemy rzeczy, które ułatwią nam wykonywanie codziennych czynności. Podobnie postępujemy, jeśli chodzi o aktywność fizyczną. Już od początku rozpoczęcia przygody ze sportem szukamy produktów, które sprawią że treningi będę przyjemniejsze, albo będą pomocne w zachowywaniu prawidłowych nawyków. W dzisiejszym artykule wskażemy 4 gadżety, które pomogą zmotywować się do ćwiczeń i(..)

Opublikowano: 14/03/2018 przez: K-Sport

Dlaczego rozciąganie po treningu jest takie ważne?

Każda osoba aktywna fizycznie wie, że po treningu należy się rozciągać. Rzeczywistość jest taka, że nadal spory odsetek osób ćwiczących tego nie robi. Część osób tłumaczy to brakiem czasu, inni zmęczeniem po intensywnym treningu, a jeszcze inni twierdzą że rozciąganie jest nudne. Prawda jest taka, że w temacie rozciągania nie ma kompromisów i powinno być(..)

Opublikowano: 09/03/2018 przez: K-Sport

Zdrowe zakupy

Zasady „ zdrowych zakupów” Zdrowe odżywianie zaczyna się już w sklepie. Gotowanie, to praktyczna cześć tego, jak wydaliśmy pieniądze, gdy wraz z wózkiem przemierzaliśmy sklepowe półki. Kolory to podstawa Podstawą każdych zdrowych zakupów, powinny być warzywa i owoce. Im więcej kolorów w naszym wózku, tym lepiej. Rozmaite kolory warzyw przedstawiają rożne antyoksydanty w nich zawarte,(..)

Opublikowano: 23/02/2018 przez: K-Sport