Extreme Professional Fitness Equipment - K-Sport

wybierz język: en pl

Polecane produkty

Blog

Pompki na poręczach – jakie efekty przynoszą?

Osoby trenujące na siłowni często kuszone są wymyślnymi maszynami i urządzeniami, które często nie przynoszą tak dobrych efektów jak dobrze znane od wielu lat sprzęty. Taką sytuację możemy obserwować w przypadku poręczy do pompek, które są standardowym wyposażeniem siłowni, a bardzo często są przez ćwiczących omijane szerokim łukiem. Dlaczego warto to zmienić i co daje(..)

Opublikowano: 15/05/2018 przez: K-Sport

Sposób na prawidłową postawę – gumy power band

Nieprawidłowa postawa to niestety bolączka coraz większej grupy osób. Niestety część społeczeństwa nie zdaje sobie nawet sprawy jak wiele negatywnych skutków niesie ze sobą zgarbiona postawa ciała. Ból kręgosłupa, ale i kontuzje innych części ciała to tylko wierzchołek góry lodowej. Co ciekawe naukowcy dowiedli również, że osoby które chodzą z wyprostowanymi placami czują się szczęśliwsi(..)

Opublikowano: 07/05/2018 przez: K-Sport

Polecane aktywności na wiosnę

Grono osób aktywnych powiększa się z roku na rok. Trening siłowy, bieganie, joga, jazda na rowerze to tylko wycinek wszystkich aktywności. Dla wielu sport nie jest krótkotrwałą modą, ale stylem życia i dla tej grupy żadna pora roku nie jest przeszkodą w uprawianiu sportów. Istnieją jednak osoby, które potrzebują sporej dawki motywacji, aby zacząć trenować.(..)

Opublikowano: 20/04/2018 przez: K-Sport

Rękawice treningowe – jakie wybrać?

Worek treningowy jest dość uniwersalnym elementem wyposażenia siłowni. Z naszych poprzednich artykułów można dowiedzieć się, że trening na worku jest polecany jeśli chcemy spalić tkankę tłuszczową, wyćwiczyć zadawanie ciosów, a także poprawić ogólną kondycję ciała. Do treningu na worku konieczne są jednak rękawice treningowe, które gwarantują większy komfort, a przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo. Jakie(..)

Opublikowano: 10/04/2018 przez: K-Sport