Extreme Professional Fitness Equipment - K-Sport

wybierz język: en pl

Polecane produkty

Blog

Jak powinna wyglądać rozgrzewka przed treningiem?

Coraz więcej osób chce być aktywnych fizycznie i jest to bardzo pozytywna tendencja. Problemy zaczynają się pojawiać wtedy, gdy osoba ćwicząca nie potrafi ocenić swoich możliwości i wykonuje ćwiczenia bez odpowiedniej techniki. Negatywne konsekwencje może mieć także pomijanie rozgrzewki przed treningiem, a niestety jest to niezwykle częsty błąd. Dlaczego nie warto rezygnować z rozgrzewki, jaki(..)

Opublikowano: 16/07/2018 przez: K-Sport

Domowa siłownia – co kupić na początek?

Trening na siłowni ma wiele zalet, ale nie jest to aktywność dla każdego. Nawet jeśli odpowiada nam charakter ćwiczeń, wiele osób narzeka na kiepskie wyposażenie dostępnych w okolicy siłowni, bądź na ich brak. Część osób nie ma wystarczająco dużo czasu, aby dojechać na siłownię, a innych stresuje obecność innych ćwiczących. Alternatywą dla profesjonalnych klubów sportowych(..)

Opublikowano: 13/07/2018 przez: K-Sport

Rodzaje worków treningowych

Wiele osób jest przekonanych, że trening na worku treningowym jest zarezerwowany dla osób ćwiczących sporty walki. Okazuje się jednak, że jest to dość uniwersalny sprzęt treningowy, który pomaga budować formę.  Trening z wykorzystaniem worka pomaga spalić tkankę tłuszczową, ale również doskonale rozładowuje emocje. Na rynku dostępnych jest wiele opcji worków bokserskich, dlatego warto dobrze przemyśleć(..)

Opublikowano: 06/07/2018 przez: K-Sport

Przysiady ze sztangą – prawidłowa technika oraz korzyści

Przysiady ze sztangą to ćwiczenie wykonywane przez większość osób trenujących siłowo, niestety spora grupa osób wykonuje je nieprawidłowo. Skutkuje to mizernymi efektami treningowymi, a nierzadko także kontuzjami. W artykule tym przedstawimy jak dojść do perfekcji w kwestii przysiadów. Przedstawimy od jakich ćwiczeń należy zacząć na początku i jak modyfikować treningi. Dodatkowo opiszemy jak przygotować się(..)

Opublikowano: 18/06/2018 przez: K-Sport