Na zewnątrz

( ilość produktów: 27 )

  Sprzęt zewnętrzny

  Dbać o swoje ciało możemy nie tylko w klubach fitness czy w domowych siłowniach. Kiedy tylko warunki pogodowe na to pozwalają, warto pomyśleć o treningu i rekreacji na świeżym powietrzu.

  Street Workout ? ćwiczenia w miejskiej przestrzeni

  Trening wykonywany na świeżym powietrzu to znakomita alternatywna dla domowej czy komercyjnej siłowni, o czym doskonale wiedzą miłośnicy street workoutu.

  Przy tego rodzaju aktywności ćwiczenia wykonuje się wykorzystując masę swojego ciała, przy użyciu takich elementów jak drążki czy rurki. Ta forma ćwiczeń pozwoli pięknie ukształtować sylwetkę i wyrzeźbić mięśnie. Ponadto Street Workout wzmocni nasz organizm i przyczyni się do poprawy pracy układu krążenia.

  Korzyści z relaksu na huśtawce i hamaku

  Po ciężkim treningu czy długo wykonywanej pracy przychodzi czas na odpoczynek i odprężenie. Świetnym pomysłem na odpoczynek połączony z korzystnym wpływem zarówno na nasze ciało, jak i sferę psychiczną jest relaksowanie się przy pomocy huśtawki lub hamaku.

  Bujanie się na huśtawce pozwoli ukoić zszargane nerwy, ma też korzystny wpływ na funkcjonowanie naszego kręgosłupa oraz poprawę krążenia.

  Odpoczynek na hamaku również ma wiele zalet. Leżenie, które nie obciąża kręgosłupa będzie z pewnością korzystniejsze dla naszego zdrowia niż wylegiwanie się na kanapie. Taka forma relaksu wpłynie też korzystnie na naszą psychikę ? miarowe i delikatne kołysanie pozwoli naprawdę się odprężyć.

  A może trampolina?

  Inną, zdecydowanie bardziej angażującą formą aktywności pozadomowej są ćwiczenia na trampolinie. Podczas skoków pracuje tak naprawdę całe nasze ciało: ćwiczymy mięśnie brzucha, nóg, rąk czy grzbietu. Inną zaletą trampolin jest spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Regularna aktywność na trampolinie zwiększy naszą kondycję fizyczną, poprawi świadomość własnego ciała, a także poprawi nasze samopoczucie z powodu wydzielających się podczas ćwiczeń endorfin.

   

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.64 / 5.00 9003 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-07-24
  Obsługa zamówienia bez zastrzeżeń. Towaru nie mogę ocenić ponieważ go zwróciłem.
  2024-07-23
  Czekałam długo na zamówienie bo ponad tydzień. A tak wszystko super .
  pixel