Kategoria Obciążenia i gryfyObciążenia

( ilość produktów: 5 )

  Obciążenia dostępne w tej kategorii służą do ćwiczeń ze sztangą.

  Nasze krążki do obciążania sztangi przydatne będą zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych zaawansowanych w treningu. Decydując się na zakup trzeba pamiętać, żeby odpowiednio dobrać średnicę obciążenia do sztangi.

  Jak wybrać odpowiednie obciążenie?

  Obciążenia do ćwiczeń powinny zostać dobrane adekwatnie do możliwości osoby wykonującej trening i poziomu jej zaawansowania. To bardzo ważne, gdyż od wagi ciężarów zależy wydajność treningu siłowego, a przy tym właściwe wyczucie pracy mięśni.

  Ciężary najlepiej dobierać wraz z indywidualnym trenerem, który pomoże w ocenie odpowiedniego dla nas maksymalnego ciężaru, w zależności od indywidualnych możliwości siłowych, Poza tym w internecie znaleźć można specjalne kalkulatory, które pozwalają określić maksymalną siłę mięśniową i w związku z tym obliczyć indywidualną dopuszczalną wagą obciążenia.

  Rodzaje obciążeń – nasza oferta

  W naszym sklepie oferujemy obciążenia żeliwne. Często wybierają je posiadacze domowych siłowni, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego miejsca. Ten rodzaj obciążeń charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i stosunkowo niewielkimi rozmiarami.

  Rodzaj obciążenia można również dobrać w zależności od kształtu i profilu talerza. Oferujemy dwa ich rodzaje:

  • obciążenie na siłownię pełne – klasyczne okrągłe obciążenie żeliwne, bez otworów na palce

  • obciążenie typu „kierownica” – wyposażone w dodatkowe uchwyty, znacznie ułatwiające wymianę ciężarów na gryfie oraz umożliwiające wykorzystanie krążka przy samodzielnym treningu siłowym

  W naszym sklepie oferujemy obciążenia żeliwne pełne, a także wraz z dodatkowymi uchwytami w przedziale wagowym od 1,25 kg do 20 kg – do wykorzystania przy dowolnym planie treningowym.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.66 / 5.00 8310 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-22
  Bardzo długi czas dostawy, elementy uszkodzone, obdarte, krzywe i nieprecyzyjne otwory na śruby.
  2024-05-21
  polecam
  pixel