Kategoria Drążki I PoręczeWolnostojące

( ilość produktów: 16 )

  Drążki wolnostojące są rodzajem sprzętu, który stawiamy bezpośrednio na podłożu. Drążki tego typu nie mają żadnych elementów mocujących. Zamiast tego wyposażone są w utrzymujący je stelaż.

  Drążki tego typu mają tę zaletę, że w razie potrzeby można je łatwo przestawić w dowolne miejsce. Dzięki wyposażeniu w dodatkowe uchwyty i poręcze, można wykonywać za ich pomocą ćwiczenia często niedostępne dla innego rodzaju sprzętu. Ich wadą jednak jest to, że, w przeciwieństwie do drążków ściennych i sufitowych, zajmują miejsce na podłodze.

  Różnorodność sprzętu ? na co zwrócić uwagę

  Decydując się na posiadanie drążka wolnostojącego warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim wybieramy zawsze drążek, którego nośność jest znacznie większa od wagi naszego ciała. Należy też oczywiście zwrócić uwagę na wysokość sprzętu i na to, czy jest możliwość jej regulowania. Kolejną kwestią, którą warto wziąć pod uwagę jest kształt urządzenia. Podstawowe modele, służące do nieskomplikowanego treningu wyposażone są w prosty drążek. Te bardziej zaawansowane mają dodatkowe wygięcia i uchwyty, aby zapewnić dużą różnorodność treningu.

  Nasza oferta ? bogaty wybór sprzętu wolnostojącego

  W naszej ofercie znajdziecie zarówno drążki wolnostojące wraz ze stojakami i elementami asekuracyjnymi, wielofunkcyjne klatki do ćwiczeń, także z wyciągiem, jak i poręcze stacjonarne (do pompek lub ćwiczeń DIP) i stojak treningowy do ćwiczeń pod sztangę, a także zestawy: drążek wraz z poręczą (lub poręczami) do podciągania.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.66 / 5.00 8310 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-21
  Przesyłka wysłana z opóźnieniem kilku dni (po interwencji) choć w ofercie zaznaczono, że wysyłka na dzień następny. Wisienką na torcie było to, że paczki (a są dwie) zostały nadane w dwóch różnych terminach. Trochę to wyglądało jakby ktoś po kilku (!) dniach zorientował się, że wysłał niekompletne zamówienie. Trochę słabo....
  2024-05-20
  Super
  pixel