Wyciągi

( ilość produktów: 23 )

  Wyciągi (maszyny) do ćwiczeń to rodzaj wielofunkcyjnych urządzeń, za pomocą których można kształtować różnorakie partie mięśni, w zależności od rodzaju sprzętu.

  Rodzaje wyciągów treningowych

  Wykonując ćwiczenia przy użyciu wyciągu górnego wzmocnimy mięśnie grzbietu, karku i ramion. To doskonały pomysł, aby wyrzeźbić i wzmocnić plecy, co pozwoli odciążyć kręgosłup i zredukować niedogodności związane z siedzącym trybem życia.

  Wyciąg dolny pozwoli zadbać o mięśnie grzbietu, ale można dzięki niemu trenować też bicepsy, tricepsy oraz przedramiona.

  Zalety obu z nich łączy wyciąg dolny/górny, zwany też hybrydowym. Jego jedyną wadą jest potrzeba posiadania sporej ilości wolnej przestrzeni. Jeśli jednak dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, warto pomyśleć o zakupie tego rodzaju sprzętu, który pozwoli na wykonywanie efektywnego i kompleksowego treningu.

  Innego rodzaju popularną maszyną do ćwiczeń jest brama treningowa. To wielofunkcyjne urządzenie pozwoli na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych. Z racji generalnie sporych gabarytów wyciągi bramowe przeznaczone są głównie do klubów fitness, choć mniejsze modele, mocowane do sufitu, śmiało mogą posłużyć także do wyposażenia prywatnych siłowni. Ćwicząc przy użyciu tego sprzętu mamy zwiększony zakres ruchu mięśni, a przy tym niskie ryzyko kontuzji ? warto więc rozważyć taki zakup.

  Wyciągi i maszyny do ćwiczeń - nasza oferta

  W naszym sklepie znajdziecie różnego rodzaju maszyny treningowe. W ofercie dostępne są zarówno klasyczne atlasy treningowe stacjonarne, jak i wyciągi treningowe górne oraz dolne/górne, mocowane do ściany. Oferujemy także bramy do ćwiczeń, zarówno te montowane do sufitu, jak i wolnostojące.

  Dostępne są również urządzenia wielofunkcyjne: wyciąg treningowy górny/dolny + drążek do ćwiczeń do ławki, a także wyciąg treningowy + drążek do ćwiczeń sufitowy.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.65 / 5.00 8646 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-06-24
  Użytkuje produkt od miesiąca, jak na razie wszystko ok. Wstępnie wydawalo się, że material jest za delikatny, ale na razie nie wynikaja z tego zadne problemy. Na chwilę obecną obciążam produkt 30 kg, zobaczymy co będzie później
  2024-06-24
  Jak zawsze najwyższy profesjonalizm!!!
  pixel