Kategoria Drążki I PoręczeSufitowe

( ilość produktów: 3 )

   Drążki sufitowe to jedne z trzech rodzajów drążków treningowych dostępnych w ofercie naszego sklepu. Montuje się je za pomocą specjalnych mocowań, przytwierdzanych bezpośrednio do sufitu. Instalacja sprzętu nie powinna nastarczać większych trudności, choć może być nieco bardziej skomplikowana od montażu drążków ściennych.

   Drążki sufitowe są dość niewielkich rozmiarów, dlatego dobrze sprawdzą się do instalacji w niewielkich pomieszczeniach, jak sypialnia czy piwnica.

   Zalety ćwiczenia na drążku sufitowym

   Drążki sufitowe, podobnie jak ścienne, dają osobie ćwiczącej dużą swobodę ruchu. Sprzęt, który został przymocowany do sufitu pozwoli na to, żeby swobodnie na nim zawisnąć, nie dotykając przy tym nogami do podłogi.

   Wyróżniają się także tym (w przeciwieństwie do drążków rozporowych), że osoba ćwicząca ma możliwość chwytania go w kilku różnych wariantach: nachwytem, podchwytem bądź chwytem neutralnym. W przypadku nachwytu dłonie należy ułożyć tak, by widzieć je od zewnątrz. Taki chwyt umożliwia większą swobodę ruchu niż w przypadku popularnego podchwytu, kiedy dłonie kierujemy od swojej strony do wewnątrz. Chwyt neutralny (inaczej młotkowy) to z kolei najwygodniejsza opcja do treningów, gdzie dłonie układamy bokiem, chwytając uchwyt biegnący w poprzek drążka.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.66 / 5.00 8310 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-05-22
   Towar dostarczony błyskawicznie. Drążek łatwy w montażu, spełnia oczekiwania.
   2024-05-21
   Wszystko ok jesteśmy bardzo zadowoleni zamówienia
   pixel