Stojaki

( ilość produktów: 28 )

  Stojaki / asekuracje treningowe

  Różnego rodzaju stojaki i asekuracje treningowe to z pewnością niezbędny sprzęt przy wykonywaniu ćwiczeń siłowych. Zarówno ćwicząc przy użyciu ławki czy modlitewnika, jak i wykonując trening na stojąco będziemy potrzebować solidnego stojaka pod sztangę.

  Stojaki pod sztangę / pod ławkę cechują się mocną, stabilną konstrukcją. Służą do przetrzymywania obciążenia zarówno przed, jak i po kolejnych powtórzeniach. Ustawiane powinny być zawsze na równym podłożu.

  Jak wybrać dobry stojak pod sztangę?

  Z racji tego, że stojaki muszą wytrzymywać naprawdę duże ciężary, warto wybierać sprzęt skonstruowany z materiałów wysokiej jakości. Pamiętajmy, że to, jak duże obciążenia będziemy mogli na nich stawiać zawsze określa producent.

  Kolejnym kryterium przy zakupie asekuracji jest wybór konstrukcji. Aby zapewnić sobie pełną stabilność treningu, warto wybrać stojak, który jest spawany, nie skręcany. Taki sprzęt nie będzie się chwiał czy drgał, co mogłoby nie tylko dekoncentrować nas przy wykonywaniu ćwiczeń, ale także może być groźne dla zdrowia.

  Warto też zwrócić uwagę na to, żeby stojak miał możliwość regulacji. Wówczas, niezależnie od naszego wzrostu i możliwości zasięgu, wykonywanie ćwiczeń ze sztangą będzie zawsze optymalne. Ważne jest także, by stojak wyposażony był w dużą, solidną podstawę, zakończoną antypoślizgowym tworzywem.

  Nasza oferta

  Nasz sklep oferuje różnego rodzaju stojaki i asekuracje treningowe. Większość asortymentu stanowią klasyczne stojaki do ćwiczeń pod sztangę / pod ławkę (w tym też model pod modlitewnik) z asekuracją. Znajdziecie u nas także m.in. suwnicę Smitha ? maszynę treningową do wykonywania ćwiczeń siłowych na stojąco, stojaki do wyciskania wraz ze składana ławką, a także wieszaki ścienne na sztangi.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.68 / 5.00 7427 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-29
  Super kontakt ze sklepem. Niestety czas dostawy bardzo odbiega od sugerowanego przy zamawianiu.
  2023-11-28
  Bardzo dobry sklep. Wiele dostępnych produktów. Szybka realizacja zamówienia.
  pixel