Ławki

( ilość produktów: 22 )

  Ławki treningowe ? skuteczny trening górnych partii ciała

  Ławki treningowe należą do najchętniej używanego sprzętu do ćwiczeń. Można je znaleźć jako popularne wyposażenie zarówno domowych, jak i zewnętrznych siłowni.

  To niezbędny sprzęt do wykonywania zarówno podstawowego, jak i bardziej zaawansowanego treningu siłowego. Przy użyciu ławeczek ćwiczymy przede wszystkim górne partie ciała: mięśnie brzucha oraz klatki piersiowej. Odpowiednio ułożony trening pomoże wzmocnić i właściwie wymodelować te partie ciała.

  Ćwicząc przy użyciu ławki możemy również wzmocnić swoją kondycję, poprawić samopoczucie, a także usprawnić pracę kręgosłupa, co wpływa na utrzymanie właściwej postawy.

  Rodzaje ławek treningowych

  Istnieje kilka podstawowych rodzajów ławek do ćwiczeń:

  • ławki pod sztangę ? wyposażone najczęściej w odpowiednie stojaki

  • ławki skośne ? do wykonywania ?brzuszków?

  • ławki rzymskie ? do treningu mięśni grzbietu

  • ławki Scotta / modlitewniki ? do ćwiczeń bicepsów

  • ławki wielofunkcyjne ? mogą być wykorzystywane zarówno np. do ?brzuszków?, jak i do ćwiczeń ze sztangą oraz innego rodzaju treningu

  Ponadto ławki treningowe mogą być składane bądź nie, a także wyposażone w regulację.

  Nasza oferta ? nie tylko ławeczki

  W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju ławki pod sztangę, ławki rzymskie (trening mięśni grzbietu) oraz modlitewniki, a także ławki wielofunkcyjne ? do brzuszków i treningu ze sztangą. W sklepie dostępne są także zestawy: ławeczka + sztangi + obciążenia, ławka ze stojakami na sztangę, ławka ze stojakami + modlitewnik. Poza tym oferujemy też prasy ? przyrządy do ćwiczeń mięśni ud (również w zestawie z ławką i modlitewnikiem), a także uchwyty na gryfy sztangi oraz same gryfy.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.66 / 5.00 8241 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-14
  Długi czas dostawy, tydzień od przygotowania przesyłki. Poza tym wszystko OK.
  2024-04-13
  Ok
  pixel