Kategoria Drążki I PoręczeŚcienne

( ilość produktów: 25 )

  Drążki ścienne, podobnie jak sufitowe, mają co do zasady zróżnicowany rozstaw i umożliwiają osobie ćwiczącej dowolność chwytów ? nachwytem, podchwytem lub chwytem neutralnym, a także rozstaw rąk na różną szerokość. Dzięki temu wachlarz ćwiczeń, które można wykonywać przy ich użyciu jest bardzo szeroki. Drążki ścienne, podobnie jak sufitowe, powinny też zapewnić ćwiczącemu znaczną swobodę ruchów.

  Instalacja drążków ściennych

  Drążki tego typu mają nieskomplikowaną konstrukcję i są dość proste w montażu. Trzeba jednak liczyć się z wierceniem (najlepiej użyć do tego młotowiertarki lub urządzenia do wstrzelania kołków). Do instalacji należy użyć kołków rozporowych, a w przypadku miękkich, ceglanych ścian ? najlepiej zaopatrzyć się w profesjonalne kotwy, chemiczne bądź stalowe.

  Ważne jest, aby drążek znajdował się na odpowiedniej wysokości. Z jednej strony warto zamontować sprzęt odpowiednio wysoko, tak, aby przy ćwiczeniach móc rozprostować nogi, nie dotykając nimi do podłogi. Z drugiej strony drążek musi oczywiście znajdować się na wysokości możliwej do dosięgnięcia.

  Nasza oferta ? nie tylko drążki

  Nasz sklep oferuje zarówno pojedyncze drążki do montażu na ścianie, jak i drążki z uchwytem na worek treningowy. W ofercie dostępne są także drabinki gimnastyczne, poręcze treningowe, a także zestawy: drążek wraz z poręczą do podciągania oraz drążek z poręczą i drabinką.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.66 / 5.00 8241 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-14
  Długi czas dostawy, tydzień od przygotowania przesyłki. Poza tym wszystko OK.
  2024-04-13
  Ok
  pixel