Kategoria Na zewnątrzHuśtawki Ogrodowe / Hamaki

( ilość produktów: 17 )

  Huśtawki i hamaki ogrodowe to znakomity pomysł na wykorzystanie wolnej przestrzeni w ogrodzie czy na zewnątrz domu.

  Ich montaż nie powinien nastarczyć nam wielu trudności. Przytwierdzane mogą być, w zależności od rodzaju, do sufitu ? za pomocą specjalnych mocowań i haków lub do stelażu, który bywa dołączany do zestawu.

  Rodzaje przydomowych huśtawek

  • huśtawka typu deska ? o prostej, najczęściej spotykanej konstrukcji w formie deski

  • huśtawka kubełkowa ? przeznaczona dla małych dzieci, które dzięki kubełkowatemu kształtowi huśtawki mogą bezpiecznie i bardziej komfortowo spędzać na niej czas

  • ?bocianie gniazdo? ? coraz popularniejszy typ huśtawek w kształcie koła z charakterystycznym zagłębieniem, które pozwala na komfortowe bujanie większej liczby osób

  Prozdrowotne zalety bujania

  Dzięki przydomowym huśtawkom można się nie tylko przyjemnie zrelaksować, ale też poprawić swoją kondycję zdrowotną. Ich wahadłowe ruchy sprzyjają łagodzeniu bólów pleców, a przy tym nie obciążają bioder i pośladków, jak krzesło bujane. Huśtanie może być także dobrym sposobem na poprawienie krążenia stóp oraz całych nóg.

  Komfortowy wypoczynek w hamaku

  Podobnie korzystnie wpływa na nasz organizm używanie hamaków. Leżąc w nich możemy odprężyć się i zrelaksować, a co za tym idzie poprawić funkcjonowanie swojego układu nerwowego. Ten sposób wypoczynku sprzyja też łatwiejszemu zasypianiu ? to szczególnie interesująca propozycja dla amatorów drzemek regeneracyjnych. Brak punktów nacisku, miarowe i delikatne kołysanie sprawi, że odpoczynek w hamaku będzie komfortowy i efektywny.

  Nasza oferta

  W naszym sklepie dostępne są wszystkie trzy opisane powyżej typy huśtawek: typu deska, kubełkowe oraz bocianie gniazda (ze stelażem lub bez). Oferujemy także zestawy: klasyczna huśtawka + bocianie gniazdo wraz ze stelażem.

  W ofercie mamy również dwa rodzaje hamaków ? ze stelażem lub na wiązania, a także sam stelaż do hamaka i kotwy do montażu huśtawki.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.64 / 5.00 9003 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-07-23
  Szybko i sprawnie, hamak super, polecam
  2024-07-23
  Sprawnie szybko i bez problemów polecam
  pixel