Konkurs

CO TRZEBA ZROBIĆ?

- Dokończyć zdanie: Moja motywacja do ćwiczeń to…

- Napisać w komentarzu pod postem konkursowym, o którą nagrodę się walczy i dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać nagrodę

- Zapraszamy do udostępniania konkursu na swoich tablicach na Facebooku, żeby dowiedziało się o nim więcej osób.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu z najlepszymi komentarzami odbędzie się 19.03.2021 r. ! Konkurs zaczyna się z dniem 12.03.2021- trwa do 19.03.2021 r.

 

REGULAMIN KONKURSU:

- Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu.

- Komentarze zwycięzców zostaną opublikowane na grafikach social mediów firmy K-Sport. Muszą one być autorskimi nie wolno kopiować istniejących wypowiedzi innych osób.

- Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, Instagram aniz nim związany. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

- Organizatorem konkursu jest K-sport Polska,

- W konkursie mogą wziąć wszystkie pełnoletnie osoby, które posiadają konto na Facebooku

- Konkurs nie jest konkursem losowym, art. 2 ust 1 Ustawy o grach hazardowych oznaczają „gry, w tym urządzane przez sieć Internet, o wygrane pieniężne lub rzeczowe, których wynik w szczególności zależy od przypadku".

- Dane osobowe uczestników konkursu zostaną wykorzystane tylko w celu poinformowania o wygranie oraz kontaktu prywatnego do ustalenia odbioru nagrody (klauzula informacyjna z art. 13 RODO)

Serdecznie zapraszamy do zabawy o wspaniałe nagrody!

* nagrody w konkursie pochodzą z zasobów magazynowych, nie wszystkie nagrody są produktami nowymi. Rękawice posiadają lekkie otarcia. Są to produkty, których nie możemy udostępnić w sprzedaży.

Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 8646 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Użytkuje produkt od miesiąca, jak na razie wszystko ok. Wstępnie wydawalo się, że material jest za delikatny, ale na razie nie wynikaja z tego zadne problemy. Na chwilę obecną obciążam produkt 30 kg, zobaczymy co będzie później
2024-06-24
Jestem bardzo zadowolony z usług Firmy.Pełen profesjonalizm.
pixel