Kategoria Na zewnątrzStreet Workout

( ilość produktów: 10 )

  Ćwiczenia w ramach street workoutu to świetna alternatywa dla treningu wykonywanego w domowym zaciszu lub w klubach fitness, szczególnie oczywiście, gdy dopisuje pogoda.

  Trening tego rodzaju możemy wykonywać na specjalnych placach do street workoutu lub zainwestować we własny sprzęt, jeśli tylko posiadamy odpowiednią ilość miejsca, na przykład w przydomowym ogrodzie.

  Zalety Street Workoutu

  Street Workout łączy w sobie elementy gimnastyki i parkouru. Trenować można wykorzystując masę swojego ciała i przy użyciu różnych elementów, jak różnego rodzaju drabinki, poręcze, drążki czy rurki. Najpopularniejszymi ćwiczeniami Street Workoutu są pompki, skoki, stanie na rękach, podciągnięcia, zwisy i różne kombinacje tych elementów ? ograniczeniem może być tylko nasza wyobraźnia.

  Ten rodzaj aktywności doskonale wpływa nie tylko na kondycję naszego ciała, ale też umysłu. Podczas nierzadko skomplikowanych ćwiczeń tworzą się nowe połączenia na linii ciało ? mózg. Street Workout pomoże wzmocnić nasz organizm, rozwija takie cechy jak siła, motoryka, równowaga i koordynacja ? wpływa na podniesienie ogólnej sprawności fizycznej. Specyfika treningu tego typu sprawia, że z powodzeniem mogą go wykonywać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

  Nasza oferta

  Dla miłośników Street Workoutu, chcących urządzić sobie własne miejsce do treningu mamy do zaproponowania kilka rodzajów sprzętu do tego typu ćwiczeń. W naszym sklepie dostępne są zarówno zestawy: drążek wraz z poręczą oraz z poręczą i drabinką pionową (również zestaw z dodatkową drabinką poziomą), jak i pojedyncze drążki do ćwiczeń.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.64 / 5.00 9003 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-07-23
  Szybko i sprawnie
  2024-07-21
  Szybko, bezpiecznie, dobrze zapakowane, sprzęt działa bez zarzutu i zgadza się z opisem! Gorąco polecam! :)
  pixel