Wolnostojące

( ilość produktów: 10 )

  Poręcze treningowe wolnostojące należą do bardziej urozmaiconych w porównaniu do modeli mocowanych do ściany.

  Podręcze stacjonarne, z racji swojej mobilności, często są wybierane do wyposażenia zewnętrznych siłowni czy klubów fitness. Sprawdzą się też w domowych siłowniach, pod warunkiem, że dysponujemy dużą ilością wolnej przestrzeni.

  Są to też generalnie modele, które są bardziej bogato wyposażone niż poręcze ścienne. Można na nich znaleźć m.in. drążek z wieloma różnego rodzaju uchwytami, podpórki do unoszenia nóg czy drabinki, mogące być przydatne np. przy montażu ławki rzymskiej. Dzięki temu różnorodność wykonywanych ćwiczeń na poręczach wolnostojących może być znacznie większa, co w konsekwencji przyczyni się do znaczącego rozbudowania masy mięśniowej u osoby ćwiczącej.

  Nierzadko poręcze wolnostojące wyposażone są też w opcje regulacji wysokości, dzięki czemu można na nich wykonywać także mniej popularne ćwiczenia.

  Nasza oferta

  W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju poręcze wolnostojące. Oferujemy poręcze do pompek, do pompek i ćwiczeń mięśni brzucha, do ćwiczeń DIP oraz z uchwytem do ćwiczeń Parallettes. Ponadto znajdziecie u nas uchwyty do ćwiczeń push-up, a także zestaw ? drążek z poręczą do podciągania.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.67 / 5.00 7972 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-02-21
  W momencie składania zamówienia była widoczna informacja, że zostanie ono zrealizowane jeszcze tego samego dnia. FInalnie wszystko zostało wysłane po tygodniu. Kontakt telefoniczny i przez facebook działał, niestety do samego momentu wysłania nie dostałem informacji o tym kiedy paczki zostaną wysłane.
  2024-02-20
  Można im ufać
  pixel