Ścienne

( ilość produktów: 13 )

  Poręcze ścienne

  Poręcze treningowe ścienne montowane są do ściany za pomocą specjalnych mocowań. Poręcze te mają zarówno swoje zalety, jak i wady. Z jednej strony, decydując się na wybranie sprzętu tego typu oszczędzamy sporo miejsca. Takie poręcze możemy sobie śmiało ustawić w piwnicy, garażu czy niewielkim pokoju.

  Z drugiej strony jednak poręcze ścienne z reguły nie są tak bogato wyposażone, jak ich wolnostojące odpowiedniki. Pozbawione są zazwyczaj chociażby różnego rodzaju uchwytów. Tego rodzaju sprzęt to najczęściej po prostu poręcz z podpórkami do unoszenia nóg.

  Decydując się jednak na tego typu zakup warto rozważyć nabycie zestawu, wraz z drążkiem czy też dodatkowo drabinką do ćwiczeń, dzięki czemu możliwe będzie znaczące zwiększenie różnorodności treningu.

  Nasza oferta

  W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju modele poręczy ściennych. Oferujemy trzy modele poręczy treningowych do ćwiczeń mięśni brzucha ? w tym za pomocą pompek szwedzkich (DIP). Poza tym dostępne są także zestawy: drążek + poręcz (również z hakiem na worek treningowy) oraz drążek + poręcz + drabinka do ćwiczeń. W naszej ofercie znajdziecie też haki do montażu poręczy.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.65 / 5.00 8600 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-06-18
  Wszystko ok
  2024-06-18
  Świetny kontakt, bardzo szybka realizacja.
  pixel